Muži vysoko porazili Slavoj Mýto a nadále bojují o čelo tabulky

19.10.2014 19:44

1.A třída muži: LUBY A - SLAVOJ MÝTO 4:0 (2:0) branky: 4.Voráček Přemysl, 10.Švátora Karel, 63. Koželuh Vojtěch, 82.Šnour Daniel. V úvodních minutách měli více míč na kopačkách hráči Mýta, ale domácí šli brzy do dvoubrankového vedení po rychlých brejcích. Už ve 4. minutě na 1 : 0 střílel do odkryté branky po akci Karla Křížka ml. se Švátorou Přemysl Voráček, v 10. minutě se po chybné rozehrávce zmocnil míče Karel Švátora a po samostatném úniku zvýšil na 2 : 0. Do konce poločasu byly k vidění jen osobní souboje a po dvou žlutých kartách na každé straně. Rovněž úvod druhého poločasu patřil domácím, v 54. minutě ještě Vojta Koželuh svoji velkou šanci neproměnil, v 63. minutě už s přehledem zužitkoval přihrávku Karla Křížka a zvýšil na 3 : 0. Hosté měli dvě velké příležitosti ke snížení skóre utkání, když v 73.minutě a 81. minutě zahrávali pokutové kopy po faulech Kalaše a Vejskala. Ani jeden exekutor však nebyl úspěšný a tak se skóre utkání neměnilo. Nejprve kapitána Bejčka vychytal brankář Kalaš, potom Švejda zkoušel panenkovský dloubák, ale přestřelil. Navíc v 73. minutě po neúspěšné penaltě došlo ke strkanici, po které museli předčasně do kabin domácí Marek Pivoňka a hostující Bejček Petr. O výsledku utkání rozhodl v 82. minutě střídající Daniel Šnour, který hlavou proměnil centr Švátory a uzavřel skóre utkání na 4 : 0.

Sestava domácích: Kalaš Jan, Voráč Jan (79. Šnour Daniel), Křížek Karel (84. Havlovic Marek), Sýkora Filip, Koželuh Vojtěch, Vejskal Martin, Švátora Karel (82. Kazmirčík David), Voráček Přemysl, Turner Václav, Pivoňka Marek a Sysel Marek (77. Pelouch Filip).

Sestava hostů: Špicl Milan, Kolařík Mila, Světlík Martin, Kříž Ondřej (Hatina Tomáš), Šobáň Martin, Veverka Michal, Hereit Jiří, Koudelka Filip, Bejček Petr, Švejda Martin a Sloup Petr (68. Kalčic Jiří).

OP muži:  DUKLA JANOVICE - LUBY B 1:0 (1:0) Vyrovnaný zápas průměrné úrovně. Náš B-tým jen může litovat neproměněných šancí, zejména v prvním poločase Šleis a Javorský měli výborné příležitosti ke skorování. O  výsledku tak rozhodl hlavou po rohovém kopu nejnebezpečnější hráč Janovic Urban.

KS dorost: HRADEŠICE - LUBY 7:1 branka: Hosnedl Adam.

Sestava hostů: Plánička Václav - Gebel Alexandr, Vlach Jiří, Toman Ondřej, Flax Tomáš - Hošťálek Luděk - Petlan František, Maňas Vít, Hosnedl Adam, Talaš Jakub - Šilha Radek, střídali: Bureš Tomáš, Böhm Marek, Černý Dominik, Kalista Radek, Jiří Hummel.

KP žáci st.: NÝRSKO - LUBY 2:2 (2:0) PK 5:4 branky: Böhm Marek, Flosman Pavel. Starší žáci zlepšeným výkonem v druhém poločase dokázali srovnat dvoubrankové manko z prvního poločasu. Penaltový rozstřel nakonec vyzněl těsně pro domácí Nýrsko.

KP žáci ml.: NÝRSKO - LUBY 4:0 (0:0)  Střelecké trápení mladších žáků pokračuje, v prvním poločase nedokázali skorovat ani z pokutového kopu. Po změně stran tak domácí trestali a dosáhli nakonec vysokého vítězství.

OP žáci ml.: KLATOVY B - LUBY B 3:0 (0:0)