Halový turnaj st. přípravky 16.3.

13.03.2013 09:35

Pořadatel:  TJ Sokol Mochtín,   

místo konání : sportovní hala ZŠ Čapkova v Klatovech

12,00 – 12,15 hod. - prezentace týmů, předání soupisek a vkladů, 12,25 hod.nástup, zahájení

Přihlášené týmy : Sokol Mochtín, Start Luby, FK Dukla Janovice, Sokol Merklín, Sokol Mrákov, TJ Sušice, FK Nepomuk, Sokol Kasejovice

Skupiny :

Skupina „A“ – č.1 Mochtín, č.2 Merklín, č.3 Nepomuk, č .4 Janovice

Skupina „B“ – č.1 Luby, č.2 Mrákov, č.3 Kasejovice, č.4 Sušice

Hraje se podle pravidel halové kopané, 4+1+náhradníci, ve skupinách systémem každý s každým. Pak následují dva semifinalové zápasy a zápasy o konečné pořadí – viz rozlosování.  O pořadí ve skupinách  rozhoduje počet získaných bodů, skore, výše nastřílených branek, při rovnosti pokutové kopy (3), stejně tak i při remise v utkání o konečné pořadí. 

Pořadí zápasů                                                výsledek      branky                   (hraje se 1x11 min.)

12,32 hod.        Mochtín – Janovice………………………………………………………………………………………………………

12,45 hod.        Luby – Sušice ………………...…………………………………………………………………………………………..

12,58 hod.        Merklín – Nepomuk.…………………………………………………………………………………………………..

13,01 hod.        Mrákov - Kasejovice  …………………………………………………………………………………………………..

13,14 hod.        Janovice - Nepomuk……………………………………………………………………………………………………

13,27 hod.       Sušice - Kasejovice ……………………………………………………………………………………………………….

13:40 hod.       Mochtín – Merklín ………………………………………………………………………………………………………..

13,53 hod.       Luby - Mrákov ….…………………………………………………………………………………………………………..

14:06 hod.       Merklín - Janovice………………………………………………………………………………………………………….

14:19 hod.       Mrákov – Sušice …………………………………………………………………………………………………………..

14,32 hod.       Nepomuk – Mochtín .……………………………………………………………………………………………………

14,45 hod.       Kasejovice - Luby………………………………………………………………………………………………………….

15,00 h.  1.sem.  1.A-2.B..……………………………………………………………………………………………………………………

15,13 h.  2.sem.  1.B-2.A………………………………………………………………………………………………………………………

15,26 h.  o 7.-8.místo ……..……………………………………………………………………………………………………………………

15,39 h.  o 5.-6.místo .…………………………………………………………………………………………………………………………

15,52 h.  o 3.-4.místo ..…………………………………………………………………………………………………………………………

16,05 h.  FINÁLE……………………………………………………………………………………………………………………………………

Po skončení turnaje bude po  krátké přestávce provedeno slavnostní  vyhlášení výsledků, předání pohárů, medailí, diplomů a cen družstvům i nejlepším jednotlivcům.