Chodová Planá dostala kanára - 6:0

02.11.2014 10:59

1.A třída muži: LUBY A - SLAVOJ CHODOVÁ PLANÁ 6:0 (3:0) V dalším utkání I. A třídy přivítali domácí na svém hřišti mužstvo Slavoje Chodová Planá. Hosté přicestovali pouze z 12 muži do pole a na domácí hráče nestačili. Celkem 6 branek nastříleli domácí hráči a ještě další šance nevyužili. V první půli otevřel skóre utkání Karel Křížek, který v 17. minutě hlavou proměnil centr Honzy Voráče na 1 : 0. Ve 26. minutě na 2 : 0 zvyšoval David Kazmirčík, který rovněž hlavou usměrnil míč do branky po dlouhém autu Karla Švátory. Ve 36. minutě byl ve vápně sražen David Kazmirčík a z nařízeného pokutového kopu zvýšil Honza Voráč na 3 : 0. Ve druhé půli skóroval dvakrát Vojta Koželuh, nejdříve v 69. minutě proměnil na 4 : 0 přihrávku Karla Křížka, hned o minutu později, v 70. minutě zvýšil hlavou na 5 : 0 znovu po centru Karla Křížka. V 80. minutě na konečných 6 : 0 zvyšoval Daniel Šnour, kterému přihrával z pravé strany opět Karel Křížek.

Sestava Luby: Kalaš Jan, Voráč Jan (64. Šnour Daniel), Křížek Karel (81. Sysel Petr), Sýkora Filip, Koželuh Vojtěch, Vejskal Martin, Voráček Přemysl (75. Havlovic Marek), Kazmirčík David, Švátora Karel (Hanus Jakub),Turner Václav a Pivoňka Marek.

Branky: 17. Křížek Karel, 20. Kazmirčík David, 36. Voráč Jan (PK), 69. a 70. Koželuh Vojtěch, 80. Šnour Daniel. Rozhodčí: Pohančeník Pavel, Plzák Martin, Fanfule Adam , ŽK   2 : 2, diváků 80.

OP muži:  SOKOL MALÝ BOR - LUBY B branky: 30. Šedivý Michal - 18. Vejskal Martin. Rozhodčí Petrželka František, ŽK 0:2, diváků 90.  Vyrovnaný a bojovný zápas se spousty šancemi na obou stranách viděli diváci v Malém Boru, který nakonec zvládli lépe hosté při penaltovém rozstřelu, když své šance proměnili - Pelouch Filip, Voráček Přemysl, Křížek Miroslav a Kodeš Petr. Jedinou branku ve hře dal velice agilní kapitán týmu Martin Vejskal.

KS dorost: MRÁKOV - LUBY 4:2 (3:1) branky: Bureš Tomáš, Šilha Radek. ŽK: Bureš Tomáš, diváků: 20.

Sestava hostí: Plánička Václav - Gebel Alexandr, Toman Ondřej, Vlach Jiří, Hošťálek Luděk - Mašek Michal - Talaš Jakub, Šilha Radek, Hosnedl Adam, Petlan František - Šleis Karel, střídali: Bíško David, Bureš Tomáš, Kalista Radek, Hummel Jiří.

KP žáci st.: FK HORAŽĎOVICE - LUBY 1:2 (1:1) branky: 3. Hájek Marek - 23. Maňas Vít, 39. Mužík Radek. V dalším utkání KP starších žáků zajížděli hosté k derby utkání na půdu Horažďovic. Domácí se hned v úvodu utkání ujali vedení 1 : 0, když ve 3. minutě přímo z rohového kopu trefill Marek Hájek. Tentýž hráč v úvodních minutách utkání zaměstnával obranu hostů nejčastěji. Hosté ale dokázali vyrovnat hru a ve 23. minutě vyrovnali na 1 : 1, když se po rohovém kopu nejlépe zorientoval Víťa Maňas a pohotovou střelou srovnal skóre utkání. Úvod druhé půle vyšel lépe hostům, kteří se ve 39. minutě po rychlém protiútoku dostali před branku soupeře, Kamil Gajdoš přesně přihrál Radkovi Mužíkovi a ten upravil na 1 : 2 pro hosty. Další průběh hry byl vyrovnaný, hosté v posledních zápasech hrají s chutí a nasazením a to předvedli i na hřišti Horažďovic. Až do konce utkání soupeře do žádných větších šancí nepustili, a když domácí neproměnili v závěru trestný kop z hranice velkého vápna, odvážejí si hosté cenné vítězství.

Za Luby nastoupili: Schejbal David, Gajdoš Kamil, Kaiser Ondřej, Štilip Jakub, Böhm Marek, Černý Dominik, Pivoňka Matěj, Flosman Pavel, Svoboda Martin, Maňas Vít, Krejčiřík Zdeněk, Malát Sebastian, Votava Tomáš, Háša Martin a Kafka Filip.

KP žáci ml.: FK HORAŽĎOVICE - LUBY 2:10 (2:5) branky: Hais Daniel 4, Kaiser Daniel 3, Malát Sebastian 2 a Pretzelmayer Jakub. Hned v první minutě vymetl překvapivou střelou z 20m Sebík Malát šibenici domácí branky a udal tak ráz celému utkání, které se odehrávalo za stálé převahy lubských hráčů. Domácím Horažďovicím se podařilo v závěru prvního poločasu snížit dvěma brankami na 2:5, v druhém poločasu ale Luby přidali další branky až na konečných 2:10.