Muži v 1.A třídě 180 minut bez vstřelené branky ...!!!

07.10.2014 20:33

1.A třída muži: LUBY A - TJ ŽICHOVICE 0:3 (0:1) Domácí hráči tentokrát nepotěšili své příznivce a po bezzubé koncovce si odvezli 3 body za vítězství hosté ze Žichovic. Po opatrném začátku první půle to byli hosté, kteří poprvé udeřili v 16. minutě, kdy střela tečovaná Makem Špírkem skončila za zády domácího brankáře Kodeše a hosté vedli 0 : 1. Po obdržené brance domácí přidali a vytvořili si územní převahu, ale šance Karla Švátory ve 24. minutě a Vojty Koželuha ve 41. minutě skončily pouze na tyči hostující branky. Také do druhé půle vstoupili domácí aktivněji, ale na překonání hostující obrany nenašli recept a až od konce utkání si prakticky nevytvořili žádnou větší gólovou příležitost. V závěru utkání, kdy se domácí snažili alespoň o vyrovnání a soustředili se především na útok, vyšly hostům dva rychlé brejky, které dokázali proměnit v 85. minutě Jaromír Hlaváč a v 90. minutě Ion Butnaru a stanovili tak konečný výsledek utkání na 0 : 3.

Sestava domácích: Kodeš Petr, Křížek Karel, Koželuh Vojtěch, Vejskal Martin, Šnour Daniel (64. Voráč Jan), Švátora Karel (71. Čipera Pavel), Voráček Přemysl , Sysel Petr (83. Sysel Marek), Turner Václav, Kazmirčík David a Pivoňka Marek Sestava hostů: Rojík Jan, Mourek Lukáš (55. Štěpán Antonín), Šiška Radim (86. Šimáček Jiří), Bálek Josef, Butnaru Ion, Brož Karel, Hlaváč Jaromír, Harant Tomáš, Frýzek Jiří, Špírek Marek a Šinál Martin (90. Bálek Pavel).

OP muži:  SVATOBOR HRÁDEK - LUBY B 2:0 (1:0) O tom, že všechny body zůstanou pod Svatoborem rozhodly 2 minuty, které dělila poločasová přestávka. Domácí skorovali v poslední minutě 1. půle a hned v první minutě půle druhé. Naši hráči se už nedokázaly vrátit do zápasu a již po několikáté se jim nepodařilo vstřelit žádnou branku.

KS dorost: STAŇKOV - LUBY 2:3 (1:1) Branky: Šilha Radek, Mašek Michal, Gebel Alexandr. ŽK: Plánička Václav. Dorostenci měli opět problémy se sestavou, tentokrát nastoupili k utkání pouze s 5 členy základní sestavy. Domácí Staňkov do utkání vlétl od první minuty, ale recept jak překonat brankáře Pláničku nenašli. Bezbrankový stav platil až do 31. minuty, kdy se z rohové kopu prosadil Radek Šilha a k úžasu všech přihlížejících poslal lubské dorostence do vedení. Před koncem poločasu, ale domácí Staňkov srovnal, když se přímo z rohového kopu prosadil po chybě obránců domácí kapitán. Poločas tedy skončil nerozhodně. Do druhého poločasu opět domácí vstoupili aktivně, ale branku nevstřelili. Naši dorostenci, se ale po druhé střele na branku mohli opět radovat,když se prosadil Michal Mašek. Staňkov se snažil srovnat skóre a 15 minut před koncem se mu naskytla možnost v podobě pokutového kopu. Brankář Plánička, ale vystihl směr i výšku střely a pokutový kop dokázal zlikvidovat. O několik minut později, ale znovu udeřili lubští dorostenci, když se prosadil zpoza vápna krásnou střelou do šibenice Alexandr Gebel. V 88. minutě ještě Staňkov zkorigoval výsledek utkání brankou z dalšího pokutého kopu.

Václav Plánička (kapitán lubského dorostu): "Kluci v utkání předvedli bojovný, týmový výkon a celý zápas odjezdili na plný plyn. Staňkov byl sice po celé utkání lepší, ale nedokázal proměňovat šance. Chtěl bych klukům poděkovat, že odjezdili celé utkání a že dokázali zblokovat tolik střel, které by nejspíš skončili gólem v naší síti.

Sestava: Plánička Václav - Flax Tomáš, Kalista Radek, Toman Ondřej, Gebel Alexandr - Mašek Michal - Bíško David, Šilha Radek, Hošťálek Luděk, Talaš Jakub - Hora Filip Střídal: Bureš Tomáš

KP žáci st.: JISKRA DOMAŽLICE - LUBY 7:0 (2:0) Domácí hráči potvrdili roli lídra soutěže a zaslouženě zvítězili 7 : 0. Hosté drželi krok s favoritem během první půle, za stavu 1 : 0 pro domácí měli dokonce šanci na vyrovnání, ale Daniel Kesner mířil vedle branky.  V závěru poločasu si po rohovém kopu nešťastně srazil míč do vlastní sítě hostující obránce na 2 : 0 pro domácí.  Ve druhé půli fyzicky a technicky lépe vybavený soupeř  přidal ještě 5 branek a rozhodl tak o  svém vítězství.

Hosté nastoupili v sestavě: Schejbal David, Gajdoš Kamil, Kesner Daniel, Toman Petr, Mužík Radek, Böhm Marek, Flosman Pavel, Černý Dominik, Háša Martin, Pivoňka Matěj, Maňas Vít, Krejčiřík Zdeněk, Votava Tomáš a Kafka Filip.

KP žáci ml.: JISKRA DOMAŽLICE - LUBY 1:1 (1:0) PK 5:4 branka: Ouřada Filip. Zápas na UMT začali lépe domácí, kteří se na umělém povrchu lépe pohybovali i kombinovali. Ujali se vedení z přísné penalty, která byla nařízena za hraní rukou. Po změnách v sestavě se Luby v druhém poločase zlepšily a podařilo se jim vyrovnat pohotovým Filipem Ouřadou. Domácí spoléhali na rychle protiútoky, které naštěstí všechny skončily u výborného brankáře Lub. Rozuzlení v penaltovém rozstřelu přinesla až úplně poslední penalta, kterou domažlický brankář chytil a zajistil tak, že druhý bonusový bod zůstal v Domažlicích. Několik lubských hráčů odcházelo ze hřiště se slzami v očích, přesto se za svůj výkon zejména v druhém poločase stydět rozhodně, nemusí.

OP žáci ml.: SOKOL MĚČÍN - LUBY B 4:3 (1:0) Branky: Řeřicha Václav 3.